Stop - Prostitucion Ne Zemer Te Tiranes, 20 Mije Leke Raporti! (21 Janar 2020) Video

  All credits go to their respective owners.
Description:
stop.tvklan.al Nje emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. E hene - E premte ora 20:05 @ Tvklan & KlanHD; Prostitucioni i rrugës është një realitet problematik në Shqipëri.Kamer a fshehtë e “Stop” tregon, sesi gra e vajza, mdaje edhe transvestitë, shesin trupin e tyre për 2 mijë lekë të reja. Raporti ndodh në rrugë ose në hotel, varet nga kërkesat e klientëve dhe buxheti i tyre. Situata me punonjëset e seksit janë filmuar në rrethrrotullimin e Rrogozhinës, por edhe në Tiranë, në qendër të kryeqytetit. Madje prostitutat thonë, se mund të kryejnë raport edhe pas Muzeut Historik, në një zonë kaq shumë të rrahur nga qytetarët.
Duration: 15 Minute, 36 Second
Rating: 4.39 - Very Good
Definition: HD
Published: 28 Days Ago
Author: RTV KLAN

Stop - Prostitucion Ne Zemer Te Tiranes, 20 Mije Leke Raporti! (21 Janar 2020) movie Download in HD mp4, 3Gp, 720p Blu-ray, HD. Stop - Prostitucion Ne Zemer Te Tiranes, 20 Mije Leke Raporti! (21 Janar 2020) hd mobile movie video free download, mp4 Stop - Prostitucion Ne Zemer Te Tiranes, 20 Mije Leke Raporti! (21 Janar 2020) movie, 3gp Stop - Prostitucion Ne Zemer Te Tiranes, 20 Mije Leke Raporti! (21 Janar 2020) full mobile movie download

Related Video